Międzywodzie i Okolica

Świeże powietrze

Bliskie otoczenie brzozowo – sosnowych lasów, morza Bałtyckiego i Zalewu Kamieńskiego sprawia, że świeże powietrze mamy cały rok! U nas z pewnością odpoczniesz od smogu i zgiełku dużego miasta.

Read More

Przyjazny dla rodzin z dziećmi

Read More

Pola Golfowe

W naszej okolicy są dostępne dwa pola golfowe: Kamień Country Club Amber Baltic Golf Club  

Read More

Międzywodzie – spokój, cisza i relaks

Nasze apartamenty znajdują się w cichej części Międzywodzia, dzięki czemu po dniu na plaży znajdą Państwo spokój i odpoczynek. Nasza lokalizacja pozwala w krótkim czasie przemieścić się do innego miasteczka, znaleźć się na szlaku rowerowym lub pójść na spacer nad morze czy Zalew Kamieński.

Read More

Stadnina Koni

Zaledwie 10km dzieli nas od stadniny koni, gdzie Ty i Twoja rodzina możecie spędzić wspaniale czas. JAZDY KONNE odbywają się przez cały rok: – w lipcu i sierpniu codziennie od 10.00 -13.30 i 15.30-19.00 – w pozostałych miesiącach codziennie 12.00-18.00. Wrzosowo 44 , 72-400 Kamień Pomorski Tel. 91 38 129 31, kom. 601 797 380

Read More

Miejsca historyczne

W bliskiej okolicy Międzywodzia, znajduje się wiele obiektów historycznych, które warto odwiedzić. Oto kilka z nich: Kamień Pomorski- Katedra, Niechorze – Latarnia morska, Trzęsacz- ruiny Kościoła.

Read More

Przyjazne otoczenie

Otoczenie naszego domu gościnnego jest przyjazne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ogrodzony teren na którym znajduje się plac zabaw pozwoli na odpoczynek blisko domu.  

Read More

Szkoła windsurfingu

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek to w bliskiej okolicy znajduje się szkoła windsurfingu! Nasze położenie między morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim sprawia, iż warunki atmosferyczne sprzyjają nauce tego sportu. Dziwnówek ul. Nad zalewem 14 Tel: 607-067-024 Tel: 604-150-274 E-mail: arek@ar-sport.pl

Read More

Woliński Park Narodowy

Read More